Rezervasyon
Fullscreen
Fullscreen
Özel Hizmetlerimiz

HAPPY HOURS
Pazar, pazartesi günleri dışında hergün 16:00/18:00 saatleri arasında canlı müzik eşliğindeki beş çayımızın keyfini dostlarınızla yaşayabilir veya özel günlerinizi burada gerçekleştirebilirsiniz.

KOLİN’İN MEYHANESİ
Sadece size ve dost meclisinize özel olmak kaydı ile, Klarnet, Darbuka, Kanun ve tefler bizden, şarkıları seçmek sizden…Aralarda ise, sizler için Her telden derlediğimiz özel müzik arşivimizden çalacağımız sürpriz şarkılarla her an şaşırabilirsiniz.Kalite ve servisi, hizmetin her aşamasında hissedebileceğiniz bu özel mekan da yine Çanakkale Boğazına hakım muhteşem manzarası ile, siz özel misafirlerini bekliyor.

BALIKÇININ KISMETİNDEN
Çanakkale balığını sevenler ve farkı fark edenler için, mükemmel bir alternatif. Sadece dostlarınızla paylaşabileceğiniz bu lezzetler, size özel salonda, deniz ürünlerindeki zengin menüsü ile, özel bir mekan.

HAMAM SEFASI
Kış aylarının vaz geçilmez keyfi sıcacık suları, zengin açık büfesi, hamam da canlı müziği İle sadece dostlarınız ve size özel olmak kaydı ile, dilerseniz Gelin Hamamında, dilerseniz Osmanlı Hamam Sefasında buluşalım.

PASTA PAKET SERVİSİ
Lezzetin markası KOLİN HOTEL pasta konusundaki tecrübesini değerli müşterileriyle buluşturuyor. Birbirinden lezzetli ve her türlü damak zevkine hitap eden ürünleriyle KOLİN HOTEL PASTA PAKET SERVİSİ İLE kapınızda, kredi kartı ile ödeme kolaylığını sunuyor.