Rezervasyon
Fullscreen
Fullscreen
Havuz & Kum Plajı

Açık Yüzme Havuzu : 300 m2 alanda olup, 140 cm. derinliğe sahiptir.
Dört adet merdivenle inebileceğiniz açık yüzme havuzumuzda, Çanakkale Boğazı'na nazır keyifli saatler geçirirken, plaj havlusu, şezlong, minder ve şemsiyeleriniz için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmiyor.

Çocuk Havuzu : Siz açık havuz keyfini yaşarken, küçük hanımlar ve beyefendiler de 40 m2 alanı kapsayan ve 40 cm. derinliğindeki kendi havuzlarında eğleniyor, çocuk parkından faydalanabiliyorlar.

Kapalı Yüzme Havuzu : 313 m2 alan üzerinde kurulu kapalı yüzme havuzumuz da yine 145 cm. derinliğinde olup,  düzenlenmesi planlanan her türlü havuz yarışmalarında 6 kulvara bölünebilen, ısıtmalı kapalı yüzme havuzumuzda, 165 m2’lik ferah alanlarda havlu ücreti ödemeksizin
dinlenebilir, Vitamin Bar’dan faydalanabilir, snack servislerimizden leziz siparişler verebilirsiniz. Dışarıda buz gibi hava, içeride sıcacık suların verdiği tatlı bir rehavetle Çanakkale Boğazı'nın seyrine dalmak ise bambaşka bir keyif. İyi eğlenceler.

Çocuk Havuzu : Küçük hanımları ve beyleri unutmak mümkün mü? Onların da havuzu var 29 m2 alanda 40 cm. derinliğe sahip, çocuk havuzumuzda diledikleri gibi eğlenebilir, isterlerse çocuk parkımızdan da faydalanabilirler.

Kum Plajı : Çanakkale Boğazı'nın kıyısındaki kum plajımızdan faydalanabilir, yiyecek & içecek hizmetlerimizi kullanabilirsiniz.


Açık Havuz Açık Havuz Açık Havuz Açık Havuz Açık Havuz Açık Havuz Açık Havuz Açık Havuz Açık Havuz Açık Havuz Açık Havuz Açık Havuz Açık Havuz Açık Havuz Açık Havuz Açık Havuz Açık Havuz Açık Havuz Açık Havuz Açık Havuz Kapalı Havuz Kapalı Havuz Kapalı Havuz Kapalı Havuz Kapalı Havuz Kapalı Havuz Kapalı Havuz Kapalı Havuz Kapalı Havuz Kapalı Havuz Kapalı Havuz Kapalı Havuz Kapalı Havuz Kapalı Havuz Kapalı Havuz Kapalı Havuz Kapalı Havuz Kapalı Havuz Kapalı Havuz Kapalı Havuz
AKTİVİTELERİMİZ : Spor & Eğlence | Hamam & Sauna | Mini Klüp