Rezervasyon
Fullscreen
Fullscreen
Restoranlarımız

SOFRA
Otelimizin lobby katında ve Çanakkale Boğazına hakim manzarası ile sabah kahvaltıları ve akşam yemeklerinizde dolu dolu bir açık büfe keyfini, lezzet kalitesi ile tatmak isteyenler için.

SOFRA VIP
Otelimizin lobby katında ve Çanakkale Boğazı'nın muhteşem manzarasında, sabah kahvaltıları, öğle ve akşam yemeklerinizde sadece size özel olan bu bölümde elit lezzetleri tadabilirsiniz..

ZEYTİN
Otelimizin havuz katında bulunan, Zeytin A La Carte restaurantın açık ve kapalı bölümlerinde enternasyonal ve Türk mutfağının en leziz örneklerini, keyif veren soft dekorasyonu, özel tabak dekoru ve dinlendiren canlı müziği ile vazgeçemeyeceğiniz romantik mekanlar arasında yer almaktadır.

FANCY BOOZY
Şanlı tarihimizin, altın sayfalarını yazan Çanakkale Savaşı'nın geçtiği muhteşem boğaz manzarası ve gün batımını, doyumsuz lezzetler eşliğinde Otelimizin 8. katında yaşamak isteyenlere özel...

GARDEN SNACK RESTAURANT
Fast food, makarna ve salata sevenler için Garden Snack Restaurantımız’da bahar aylarının mis kokan havası ile snack servislerimizden faydalanabilir, yaz aylarında ise havuz keyfine varabilirsiniz.

RED MOON
Özel davetlerinizde,  Otelimizin en üst katında açık ve kapalı mekanlarından Çanakkale Boğazı ve Çanakkale’yi izleyebileceğiniz, izlerken de enfes yemekleri tadabileceğiniz nefis bir restaurant.
 


Sofra Restoran Sofra Restoran Sofra Restoran Sofra Restoran Sofra Restoran Sofra Vip Restoran Zeytin Restoran Zeytin Restoran Zeytin Restoran Zeytin Restoran Zeytin Restoran Zeytin Restoran Zeytin Restoran Zeytin Restoran Sofra I Sofra I Sofra I Sofra I Sofra I Zeytin Restoran Zeytin Restoran Zeytin Restoran Fancy Bozzy
RESTORAN & BARLAR : Barlarımız